Hizmetlerimiz

İdeal Telsiz ve Haberleşme Sistemleri bünyesindeki  BTK Onaylı teknik servis Labaratuvarımızda Uzman Teknik ekibimiz ile hızlı ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.
 
Şirketimiz Bünyesinde, Satılık Telsiz, Telsiz Satışı, Kiralık Telsiz, Telsiz Kiralama, Kulaklık Satışı, Kapı Dedektörü ve X-ray Kiralama, Dijital TETRA Sayısal Telsizler, DMR Telsizler, Bariyer Kiralama, Telsiz Tamir ve Bakım onarım servis hizmetleri yapılmaktadır. Konu hakkında bilgi almak için lütfen İdeal Telsiz  ile iletişim kurunuz.
0212 221 19 72
Online telsiz satış sitemiz
“Hyt telsiz perpa”, “hyt Perpa”, “perpa telsizci”, “perpa hyt telsiz”, “hyt telsiz İstanbul”,hyt telsiz Diyarbakır”, “hyt telsiz İzmir”, “hyt telsiz adana”, “hyt telsiz Hatay”, “hyt telsiz Ankara”, “hyt telsiz İskenderun”, “hyt bataryalar”, “hyt pil”, “hyt telsiz pil”, “hyt telsiz batarya”, “hyt tc320”, hyt tc508”, “hyt tc 518”, “hyt tc446s”, “hyt tc700”, “hyt tc 780”, “hyt tc1600”, “hyt telsiz kulaklıkları”.
www.telsizshop.com
 
 
Ayrıca Motorola Telsiz, Aselsan Telsiz, Hyt Telsiz, Cobra  Pmr Telsiz, Puxing Telsiz, İcom Telsiz, PMR466, Abell Telsiz, Sepura, Hytera, Air 446, Wouxun Telsiz, Dual Band Telsiz, Atelcom Telsiz, Air Hava Bandı Telsiz, Atex Patlama Güvenlikli Telsiz,İs Telsiz, Entel Telsiz, Standard Telsiz, Yaesu Vertex Telsiz, Mototrbo Dijital Telsiz, Uzun Mesafe Senao Telefon, Segway Satış ve Kiralama, Jammer, Kamera Sistemleri, Kenwood Telsiz, Hyt Telsiz, Kirisun Telsiz, Wouxun Telsiz, Abell Telsiz, Uniden Telsiz, Amatör Telsiz, Telsiz Yedek parça, Aksesuar, Batarya, Akustik Kulaklık Mikrofonlar ve tüm telsizlerin Teknik servis, telsiz bakım,telsiz  onarım ve tamir servisi ile çok uygun fiyatlarla onaylı laboratuarımızda yapılmaktadır. Bilgi için “Telsiz fiyatları” bölümünü ziyaret ediniz.
 
 
Telsiz programlama seti satışımız devam etmektedir.
 
 
Hertürlü soru, istek ve görüşleriniz için lütfen İdeal Telsiz ile iletişim kurunuz.
 
 

26.5.2012

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.