Hytera BD505LF SAYISAL PMR EL TELSİZİ

Lütfen Teklif İsteyin
Aynı Gün Kargo
BD505LF DMR El Telsizi

BD505 Analog ve Sayısal çalışma tiplerini herhangi bir donanım değişikliğine gerek duyulmadan sağlar, Dijital teknolojiye geçiş öncesi sahip olduğunuz Analog telsiz cihazlarınızla da iletişim kurmanıza imkân veren bu özelliğe kolaylıkla kanal seçicinizden erişebilirsiniz, Sayısal teknolojinin getirdiği gelişmiş özelliklere ek olarak eski teknolojiye uyum sağlayan özelliklerede standart olarak içerir.

Kanal seçiciye erişimin zor olduğu durumlarda ve özel şartlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş Sesli Kanal Anonsu özelliği, özellikle gürültülü ortamlarda kulaklık setleri ile yapılan haberleşmelerde kanal değişimi gerekmesi durumunda büyük kolaylık ve iletişimin kusursuz olmasını sağlar.

BD505 için uyarlanmış Sayısal kodlama ve hata düzeltme teknolojisi sayesinde aynı frekans kanalında birden çok konuşma olsa dahi BD505 bunu analiz edip Kanal Karışmayı en alt seviyeye çeker, bu özellik Analog teknolojinin kendine özel şartlarından dolayı Analog kullanımda desteklenememektedir.

Çok gruplu ve çok kanallı çalışmalarda diğer grupların görüşmelerini takip etmek ve o gruplarla otomatik olarak kanal değiştirmeden görüşmek için kullanılan kanal tarama özelliği, Sayısal ve Analog kanalları karışık olarak istenilen düzende taranması şeklinde gerçekleştilebilir. BD505 Süper hızlı taramayı standart olarak destekler.

Sayısal DMR teknolojisinin sağladığı gürültü azaltma teknolojisi  sayesinde elde edilen Kristal netliğinde ses daha güvenli ve anlaşılabilir haberleşme yapmanıza imkan verir.

Analog ve Sayısal çalışmada Simpleks yakın mesafe telsiz den telsiz doğrudan çalışmanın yanı sıra BD505 mesafe arttırma ve daha geniş kapsama alanı elde etmek için kurulan Röle cihazları üzerinden Analog ve Sayısal çalışmaya hazır yazılım ve donanımlara sahiptir.

DMR Telsizlerde standart olarak kullanılan TDMA ( Zaman Bölümlemeli Çoklu Erişim ) kanal erişim tekniği sayesinde BD505 standart haberleşme şartlarında 16 Saat kesintisiz çalışabilir.Bu süre istenildiğinde opsiyonel olarak sunulan geniş kapasiteli batarya seçenekleri ile arttırılabilir.
 
 

BD505’de standart olarak bulunan VOX özelliği ellerinizin serbest olması gereken kullanım şartlarında telsiz cihazınızı konuşmayla göndermeye geçirilmesini sağlar, bu özelliğin etkin kullanılabilmesi için şartlarınıza uygun kulaklık – mikrofon seti temin edilmesi önerilir.

Kullanıcı tarafından algılanması güç olan Analog – Sayısal haberleşme algılamasını BD505 otomatik olarak yapmaktadır.  Kullanılan kanal’da gelen çağrının Analog olması durumunda çağrı bu yönde işlenir ve hoparlörden analog çıkış sağlanır. Çağrının sayısal olması durumunda BD505 bunu algılar ve hoparlörden sayısal kalite de ses çıkışını sağlar. Gelen çağrıya cevap vermek istediğinizde gelen çağrı tipine göre cihazınız otomatik seçim yapar.

DMR Teknolojisinde Röle’li haberleşmede standart olarak sunulan eş zamanlı iki slot özelliği ile kanal kapasitesini iki katına çıkarma fonksiyonu Hytera’nın yenilikçi teknolojisi sayesinde yakın kanal haberleşmede de kullanılabiliyor, bu özellik mevcut yakın kanal frekansınızı iki kat kapasiteyle eş zamanlı kullanmanızı sağlıyor.

Sağlamlık ve Dayanıklılık konularını sözlerin ötesinde standartlara ve belgelendirmeye dayandıran ve bu standartları üretim aşamasında kesintisiz uygulayan Hytera, BD505 Model telsiz cihazlarını Elektronik Haberleşme cihazları için Amerikan Askeri Standartları olan MIL-STD-810 C/D/E/F/G ve Suya karşı dayanım standardı olan IP-54 e uygun üretmektedir.

Sayısal DMR teknolojisi sayesinde klasik grup çağrısına ilave olarak kimlik bazlı bire bir özel çağrı, özel grup çağrısı ve tüm telsizlere çağrı yapılabilmektedir, ekranlı telsiz cihazları ve yazılımlarda konuşan grup ve telsizlerin kimlikleri görülebilmektedir.

Hytera’nın yenilikçi teknolojileri sayesinde BD505 standart telsiz cihazlarına oranla daha geniş görüşme mesafesi sağlar. Haberleşme mesafesini daha arttırmak için kısaltılmış anten yerine opsiyonel standart boy anten tercih edilebilir.
 
Diğer Özellikler
Stok KoduBD505 LF
MarkaHYT & Hytera
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.