HYTERA MD785/785G

Ürün Özellikleri

Kullanıcı Odaklı Tasarım

Büyük boyutlu renkli ekran, son derece güçlü ışık altında bile iyi bir görüş sağlar. Ve programlanabilir yedi tuş, çeşitli koşullarda iletişiminizi kolaylaştırır.

· Güvenilir Kalite

MD78X / 78XG, MIL-STD-810 C / D / E / F / G ve IP54 standartlarıyla sıkı bir şekilde uyumludur ve zorlu ortamlarda bile olağanüstü performans sağlar.

· Üstün Ses

Dar bantlı codec ve dijital hata düzeltme teknolojilerinin birleşik uygulamasıyla MD78X / 78XG, gürültülü ortamlarda veya kapsama alanının kenarında size üstün ses sağlayabilir. Ayrıca, AGC teknolojisinin benimsenmesi de sesinizi optimize eder. Dahili bir 4W hoparlöre sahip MD78X / 78XG, net ve canlı sesli iletişim sağlar.

· Daha Yüksek Spektrum Verimliliği, Daha Yüksek Kanal Kapasitesi

TDMA teknolojisinden yararlanan MD78X / 78XG, aynı spektrum kaynağına dayalı olarak iki kat kanal sağlar. Bu, spektrum kaynağındaki artan kıtlığın stresini hafifletmek için büyük bir yardımcıdır.

Çift yuvalı Pseudo Trunk

Bu özellik sayesinde boş alan, iletişim kurması gereken, frekans verimliliğini etkin bir şekilde artıran ve acil durumlarda zamanında iletişim kurmanıza olanak tanıyan bir üyeye tahsis edilebilir.

Güvenli İletişim

Dijital teknolojinin kendine özgü şifrelemesinin yanı sıra, MD78X / 78XG gelişmiş şifreleme özelliği (256 bit şifreleme algoritması gibi) ve Scrambler özelliği (seçilebilir) sağlar.

· Çok Yönlü Hizmetler

Geleneksel iletişim hizmetlerine ek olarak, MD78X / 78XG, zengin veri hizmetleri ve Metin Mesajı, Tarama, Acil Durum, Kanal Yönlendirme, Otomatik Kayıt ve Yalnız Çalışan gibi seçilebilir işlevler içerir.

· Daha Fazla Geliştirme Limanı

MD78X / 78XG'deki ayrılmış ön ve arka bağlantı noktası, kullanıcıların veya herhangi bir üçüncü taraf iş ortağının radyo işlevlerini genişletmek için başka yardımcı uygulamaları daha da geliştirmesine olanak tanır!

Opsiyon Kartı Arayüzü

MD78X / 78XG, radyoya opsiyon kartı arabirimlerini destekleyerek, üçüncü taraf iş ortağının, işlevselliğini genişletmek üzere radyoyu kontrol etmek için radyolarla ara bağlantı kurmak üzere çeşitli uygulamalar geliştirmesine olanak tanır! Desteklenen özellikler arasında ses kaydı, şifreleme vb. Bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen API Partner Programmed'e başvurun!

 Ana Fonksiyonlar

Çift Mod (Analog + Dijital)

MD78X / 78XG, analog veya dijital modda çalışabilir. Yaygın analog sistemle uyumludur ve sorunsuz bir analogdan dijitale geçiş sağlar.

· Çok Yönlü Sesli Aramalar

MD78X / 78XG'nin akıllı sinyalizasyonu, Özel Arama, Grup Arama, Tüm Arama ve Acil Arama dahil olmak üzere çeşitli sesli arama türlerini destekler.

·KÜRESEL KONUMLAMA SİSTEMİ

MD78XG, GPS konumlandırma bilgilerinin görüntülenmesini ve GPS metin mesajının gönderilmesini destekler.

·Veri servisleri

MD78X / 78XG, Özel, Grup metin mesajı gönderme veri yeteneklerini destekler. Ayrıca, Üçüncü Tarafın telsizi Üçüncü Taraf API (GPS, Radyo Kayıt Hizmetleri, Radyo ve Çağrı Kontrolü, Telemetri, Veri Transferi) üzerinden, Telemetri kontrolü aracılığıyla telsize kontrol etmesini destekler.

Aksesuar Genişletme

MD78X / 78XG, cep telefonunun ön ve arka bağlantı noktası aracılığıyla aksesuar genişletmesi geliştirmek için üçüncü tarafları destekler. (Kanal yönlendirme, acil durum ayak pedalı gibi özelliklerin arka port aracılığıyla desteklendiğine bakın!)

Çeşitli Analog Sinyal Türleri

MD78X / 78XG, çeşitli analog sinyalleme türlerini (HDC1200, DTMF, 2 Tonlu ve 5 Tonlu), çeşitli susturma kontrol türlerini (CTCSS / CDCSS) destekler, böylece analog dünyaya daha yüksek işlev genişletme kapasitesi sağlar.

·Ek hizmetler

MD78X / 78XG, Radyo Kontrolü, Uzaktan İzleme, Çağrı Uyarısı, Radyo Etkinleştirme ve Radyo Devre Dışı Bırakma ek hizmetlerini destekler.

· Çoklu Dil

MD78X * / 78X * G, İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Lehçe, Rusça, Türkçe, Yunanistan, Portekizce ve Korece dahil olmak üzere 13 dili destekleyerek kullanıcıların ihtiyaçlarına göre seçim yapmalarına olanak tanır.

·Tek dokunuşla

MD78X / 78XG, Metin Mesajı, Sesli Aramalar ve Tamamlayıcı Servislerden oluşan Tek Dokunuş özelliklerini destekler.

· Tarama

MD78X / 78XG, saf Analog ses ve sinyallemenin, saf Dijital ses ve verilerin taranmasını ve ayrıca Analog ve Dijital etkinliklerden oluşan karışım modu taramasını destekler.

·Dolaşım

MD78X * / 78X * G, IP Multi-Site Connect sistemlerindeki tüm sitelerin otomatik dolaşımını destekler.

· Ses ve Verilerin Gizliliği

MD78X / 78XG, hem ses hem de veri için Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) ve ARCFOUR (ARC4) şifreleme metodolojisini kullanarak Analog karıştırmayı ve dijital şifrelemeyi destekler.

Analog / Dijital Telefon Ara Bağlantısı (DTMF sinyali yoluyla)

MD78X / 78XG, radyo ve telefon kullanıcıları arasında tek yönlü sesli iletişimleri destekler. Bir telsiz kullanıcısının telefon görüşmesi yapmasına izin verir; veya telsiz kullanıcılarına Grup veya Özel arama yapmak için bir telefon kullanıcısı. Bu özellik, telsiz kullanıcılarını Kurumsal Ofis Telefon Sistemine (PBX) veya Genel Anahtarlı Telefon Şebekesine (PSTN) bağlamak için Ticari Kapalı Raf (COTS) Analog Telefon Yama kutularını ve Basit Eski Telefon Hizmeti (POTS) hattını kullanır.

Yazılım Yükseltilebilir

Diğer Özellikler
Stok Kodu2029
MarkaHYTERA
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.