HYTERA MD785 DİJİTAL ARAÇ / SABİT TELSİZ

Lütfen Fiyat Sorunuz
Aynı Gün Kargo
hytera md785 dijital araç telsizi
 



 
hytera md785
Ürün Türü : dijital araç/sabit telsiz
Ürün Marka : hytera
Stok Kodu : MD785
 
Satış Fiyatı : Sorunuz
Eklenme Tarihi : 12.04.2012
Garanti Süresi : 24 Ay




TEKNİK ÖZELLİKLER :
Yüksek Kaliteli Ses
Gelişmiş ses çözümü (codec) ve dijital hata düzeltme teknolojisinin bir arada uygulanmasıyla, MD785 size daha geniş bir kapsama alanı ile üstün ses sağlama yeteneğine sahiptir.
Çift Mod
MD785 analog ya da dijital modda çalışabilir. Buna göre, kullandığınız analog sistem ile uyumluluk konusunda endişelerden kurtulup ve cihazın getirdiği avantajlardan faydalanırsınız.
Yüksek Frekans Spektrum Verimliliği
TDMA teknolojisinden faydalanarak, MD785 aynı kanalın kullanıcılar tarafından iki kez paylaşılmasını sağlar. Bu, spektrum kaynaklarında azalmanın artışı baskısını azaltmak konusunda büyük bir yardım sağlar.
Güvenli İletişim
MD785 gelişmiş bir dijital şifreleme yeteneği ile donatılmıştır. Gizlice dinleme konuları artık sorun olmayacaktır ve iletişiminizi artık tam güvenlidir.
MIL-STD-810 Askeri Satandartlar
MD785 kesinlikle MIL-STD-810 C / D / E / F ve IP57 standartlarına uyumludur ve zorlu koşullarda üstün performans sağlamaktadır.
Kullanıcı dostu kullanıcı ara yüzü ve tuş takımı tasarımı
MD785 TFT yüksek tanımlı renkli LCD ile donatılmıştır. Büyük tuş takımı ve ergonomik olarak tasarımlanmış 7 programlanabilir düğme ile hızlı bir şekilde etkin iletişimi gerçekleştirebilirsiniz.
Çok yönlü Dijital Uygulamalar
Geleneksel iletişim hizmetlerine ek olarak, MD785’de Mesajlaşma, GPS * Yüksek Hızlı Veri İletimi * Man Down (görevli düştü) gibi zengin dijital hizmetler ve opsiyonel fonksiyonlar bulunmaktadır.
Geliştirme Bağlantı Noktası
MD785’de bulunan ayrılmış port, kullanıcıların veya üçüncü şahısların diğer yardımcı fonksiyonları geliştirebilmesi için bırakılmıştır.
Diğer Özellikler
Stok KoduHYTERA MD785
MarkaHYT & Hytera
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.