HYTERA PD715IS

ia Koruma Sınıflandırması

Telsizin tamamı (pille birlikte), en yüksek "ia" standartlarıyla uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Çeşitli uzun süreli patlayıcı karışık gazlar ve toz içeren yerlerde çalışabilir. ATEX, FM ve IECEx sertifikalarını geçmiştir.

 

Yenilikçi Antistatik Tasarım

PD79XIS ekranda antistatik bir malzeme kullanılırken, dış kaplamada çift malzemeli kalıplama teknolojisinin antistatik patentli tasarımı kullanılır. Bunlar telsizdeki statik boşalma olasılığını azaltabilir.

 

Yapısal Dahili Kesme Vidası Tasarımı

Kemer klipsinin vidası dahili bir kesme aracı olarak tasarlanmıştır. Düşürme durumunda, metal ve toprak arasında temas olmamasını sağlayarak boşalmayı engeller.

 

Katı PCB Tasarımı ve Yüksek EMC Performansı

Hytera PD79XIS patlamaya karşı daha yüksek seviyede koruma sağlamak için uygun bir PCB model tasarımı benimser. PCB'nin tüm önemli bileşenleri, devre arızası olasılığını azaltan ve EMC'nin performansını daha iyi hale getiren bir şekilde kılıfla kaplıdır.

 

Hafif Metal Tasarım

PD79XIS'nin dış kaplaması mekanik kıvılcımları engellemek için hafif metalden yapılmıştır; patlayıcı ortamlarda güvenilirliği etkili şekilde en üst seviyeye çıkarabilir.

 

Patentli Pil Mandalı Tasarımı

Pili telsizden çıkarmak için, mandalın kilidini ve cıvatasını iki farklı eksen boyunca hareket ettirmeniz gerekir. Söz konusu patentli tasarım, kıvılcım yaratabilecek telsizi düşürme durumlarında pil takımının ana telsizden ayrılmamasını sağlar.

 

Ekran

PD79XIS'nin ekranı sert ve çatlamaya dayanıklı malzemeden yapılmıştır. 

Diğer Özellikler
Stok Kodu2018
MarkaHYTERA
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.