HYTERA PD795 Ex

Lütfen Teklif İsteyin
Aynı Gün Kargo

Özellikler

Teknik Ayrıntılar

 

İyileştirilmiş PCB Devre Modeli ve EMC Koruma

Hytera PD79X?Ex söz konusu yüksek güvenlik standartlarını karşılamak için, PCB'de optimize olarak dağıtılan hat tasarımını benimseyerek devre arızası ihtimalini en aza indirir. PCB'deki tüm önemli bileşenler kılıfla kaplıdır ve hatlar, bileşenler, bileşen ve kılıflar arasındaki boşluklar doğru şekilde ayrılmıştır. Böylece EMC'nin performansı artarken dahili parazit azalır.

Yenilikçi Silikon Kapsülleme

Silikon kapsülleme teknolojisi, dahili devrelerin hava ve sıvı ile temas etmesini önleyerek sıvı, toz ve zararlı gazların girişini etkin bir şekilde durdurur. Silikon kapsülleme işleme hassas ve karmaşıktır. Sonuç olarak, her bir PD79X Ex telsiz, üretim hattında sekiz saat kalır.

Yenilikçi Elektrostatik Olmayan Tasarım

Hytera, bu kendinden güvenlikli taşınabilir telsizde elektrostatik olmayan tasarım ve çift malzemeli kalıplama teknolojisi üzerinde patent uygular. Statik dağıtıcı malzeme (mavi) yüzeydeki statik birikimini en aza indirir ve böylece, telsizdeki statik boşalma olasılığını azaltır. Dayanıklı malzeme (siyah) muhafazanın sağlamlığını en üst düzeye çıkarır.

IP67 (patlamaya karşı dayanıklı)

Giriş Koruması IP67'ye ulaşır (6: Toza karşı tamamen koruma; 7: 30 dakika boyunca en fazla 1 m suya batırmanın etkilerine karşı koruma). Yerleşik kablosuz telsiz uygulamaları için en üst IP seviyesidir.

Patentli Pil Mandalı

Pili Hytera dijital telsizden çıkarmak için, mandalın kilidini ve cıvatasını iki farklı eksen boyunca hareket ettirmeniz gerekir. Söz konusu patentli tasarım, kıvılcım yaratabilecek telsizi düşürme durumlarında pil takımının ana telsizden ayrılmamasını sağlar.

 

Sertifika

ATEX, potansiyel olarak patlayıcı ortamlarda kullanılan tüm iki yönlü telsizlerin uyması gereken Avrupa Birliği yönergesidir. Tüm Avrupa Birliği üyesi devletlerde ve EFTA ülkelerinde Cenelec sınıflamasının yerini almıştır.

IECEx Tasarısı küresel uyumluluk sertifikasının gelecekteki rotasıdır. Amacı, dünya çapında kabul görmüş bir standart oluşturarak malların serbest dolaşımına izin vermek için standartları uyumlu hale getirmektir.

FM (FM Approvals LLC), ABD'nin Ulusal Olarak Tanınan Test Laboratuvarlarının bir üyesidir. Eşsiz teknik bütünlük ve olağanüstü müşteri memnuniyeti ile küresel hizmetler sunmaya çalışmaktadır.

 

Uygulamalar

 

Kimya Sektörü

Yanıcı gazlar, sıvılar ve katılar kimya sektöründe birçok farklı işlemde dönüştürülür ve işlenir. Bu işlemler patlayıcı karışımlara neden olabilir.

Güç Üreten Şirketler

Hava ile karıştığında patlayıcı olmayan parça kömür, taşıma, öğütme ve kurutma işlemlerinde patlayıcı toz/hava karışımları oluşturabilen kömür tozlarına dönüştürülebilir.

Madencilik

Kömür madenciliğinin yan ürünü gazdır. Kömür kullanıldıktan sonra, gazlar toprağın altında birikir. İyi bir güvenlik yönetimi olmazsa kömür madeni içindeki gazlar ciddi gaz patlamasına yol açabilir.

Yangınla Mücadele 

Yangınla mücadele sırasında, petrol veya doğal gaz sızıntısı gibi bazı kritik görevler yüksek güvenlikli elektrikli ekipmanlar gerektirir.

İlaç Sektörü

Alkoller ilaç üretiminde genellikle çözücü madde olarak kullanılır. Laktoz gibi toz patlamalarına neden olan maddeler ve yardımcı malzemeler de kullanılabilir.

Rafineriler 

Rafinerilerde kullanılan hidrokarbonların hepsi alevlenebilir ve parlama noktalarına bağlı olarak ortam sıcaklığında dahi patlayıcı ortamlara neden olabilir. Petrol işleme tesisinin etrafındaki alan genel olarak patlayıcı ortamların meydana gelebileceği bir yer olarak kabul edilir.

 


?

Diğer Özellikler
Stok Kodu2022
MarkaHYTERA
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.