HYTERA RD625

Özellikler

 

IP Aracılığıyla Birden Fazla Konum

RD62X, özel bir telsiz ağı oluşturmak için yineleyicinin IP bağlantı noktası aracılığıyla ağ bağlantısını destekler ve geniş bölge kapsama alanlarındaki ve dağınık konumlardaki veri ve ses iletişim ihtiyaçlarını karşılar.

 

İkili Zaman Dilimlerinin Dijital Ses Akışı

RD62X, arka bağlantı noktası aksesuar pimleri aracılığıyla ses dilimlerinden akışı destekler ve gelecekteki beceri genişletmesine izin verir.

 

Analog/Dijital Çalışma Modu

RD62X analog veya dijital modda çalışabilir.

 

Analog Tarama

RD62XS Analog ses ve sinyal taramasını destekleyerek çeşitli gruplardan gelen farklı analog ses kullanıcılarının kapsanmasına izin verir.

 

Yineleyici Tanılama ve Kontrol (RDAC)

RD62X, yineleyiciyi izlemek, tanılamak ve kontrol etmek için Uzaktan IP bağlantısını destekler ve dolayısıyla, bakım verimliliğini artırır. Hytera çoklu ana ağ bağlantılarını destekleyen RDAC sistemini geliştirerek, telsiz yöneticisinin birden fazla telsiz ağını izlemesine izin verir.

 

AC/DC Otomatik Geçiş

RD62X, pil şarj gerilimini destekleyen dahili bir güç kaynağını entegre eder. Güç, 13,6V ± %15 DC ve 90 V-264 V AC'yi destekler. AC gücü kesilirse DC gücü (pil) otomatik olarak devreye girer.

 

Analog/Dijital Uçtan Uca Bağlantı

RD62X, çapraz ses gönderimleri arasında bağlantı kurmak için farklı Analog ve Dijital çalışma modlarını destekleyerek analog kullanıcılarının dijital kullanıcılarla karşılıklı olarak iletişim kurmasını sağlar. Bu, Analog kullanıcılarının dijital dünyaya sorunsuz geçişine izin verir.

 

Birden Fazla CTCSS/CDCSS Kod Çözme

RD62X Analog kanallarda en fazla 16 CDCSS/ CTCSS tipi kod çözme işlemini destekleyerek çeşitli gruplardan gelen farklı Analog ses kullanıcılarının kapsanmasına izin verir.

 

Analog/Dijital Telefonla Karşılıklı Bağlantı

RD62X telsiz ve telefon kullanıcıları arasında tek yönlü sesli iletişimleri destekler. Bir telsiz kullanıcısının telefon çağrısı yapmasına veya bir telefon kullanıcısının telsiz kullanıcılarına Grup çağrısı veya Özel çağrı yapmasına izin verir. Bu özellik, Yineleyiciyi Kurumsal Ofis Telefon Sistemine (PBX) veya Ortak Anahtarlı Telefon Ağına (PSTN) bağlamak için Ticari Satışa Hazır (COTS) Analog Telefon Bağlantı kutularını ve Geleneksel Telefon Hizmeti (POTS) hattını kullanmaktadır.

 

Analogdan/Dijitale Otomatik Geçiş

RD62X Analog ve Dijital kanallarda otomatik geçişi destekler ve Analog ve Dijital kullanıcıları arasında etkin frekans paylaşımına ve kolay dijital geçişe izin verir.

 

Hepsi Bir Arada Kompakt Tasarım 

RD62X'in kompakt tasarımı RF, Güç beslemesi ve alıcı-verici aksamlarını bir kutuda entegre ederek RD62X'İ daha küçük, daha hafif ve duvara montaj ve kapalı kapsama alanı için daha kolay hale getirir.

 

Yineleyici Erişim Yönetimi

RD62X izinsiz kullanıcıların telsiz ağına erişimini engellemek üzere daha iyi güvenlik sağlamak için bir yineleyici erişim kontrolü özelliğini destekler.

 

Notlar: PD62X, Model numarası coğrafi olarak değişir (X = 0, 2, 5 veya 8). Ayrıntılar için, lütfen bölge satış temsilcilerimizle iletişime geçin.

Diğer Özellikler
Stok Kodu2030
MarkaHYTERA
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.