HYTERA RD965

Özellikler

Ana İşlevler

Akıllı Pil (isteğe bağlı)

10 Ah akıllı Li-İyon pil, %50 görev çevrimi ve yüksek TX gücünde en az sekiz saatlik çalışma sağlar. Smbus1.1 standardıyla uyumlu olan RD96X tahmini kalan kapasite, kullanılan kapasite yüzdesi ve kullanım kaydı gibi pil durumlarını izleyebilir; cihaz pil ömrünü en üst seviyeye çıkarabilir; akıllı şarj yönetimi ile pili kullanım için her zaman otomatik olarak şarj edebilir; üç pil koruma seviyesi ile güçlendirilen cihaz şarj güvenliğini ve güvenilirliğini önemli ölçüde artırır.

Yineleyici Tanılama ve Kontrol

Ürün, PC tabanlı bir uygulama aracılığıyla uzak (internete bağlanmak için IP bağlantı noktası ile) ve yerel yineleyicileri (USB bağlantı noktası ile) izleyerek, tanılayarak ve kontrol ederek verimliliği artırabilir. Hytera'nın RDAC yazılımı birden fazla noktada ağ erişimini destekler ve yöneticinin ağ bağlantılı iki yönlü telsizleri izlemesine izin verir.

İkili Zaman Dilimleri Aracılığıyla Ses Girişi/Çıkışı: kolay izleme ve ses kaydı için

Cihaz dijital modda ikili zaman dilimleri aracılığıyla ses girişini ve çıkışını destekler ve kullanıcıların çağrıları sürekli kaydetmesini sağlar.

Dijital/Analog Uyumluluğu ve Akıllı Geçiş

Dijital ve analog ağların uçtan uca bağlantısı kablolu veya kablosuz IP ile elde edilerek analogdan dijitale sorunsuz geçiş sağlanır.

Esnek Ağ İletişimi

IP tabanlı yineleyici bağlantısı, IP tabanlı ve konumdan bağımsız kablosuz bir iletişim ağı oluşturmak için aynı veya farklı frekansta çalışan, coğrafi olarak dağınık yineleyicileri birbirine bağlayarak, dolaşım sırasında mobil telsizlerin ses ve veri hizmetlerini almasını sağlar.

16 Kanal

Ürün en fazla 16 kanal destekler. PC tabanlı RDAC yazılımını, ön paneldeki kanal seçici topuzu veya yineleyici üzerindeki harici arabirimi kullanarak kanallar arasında değişim yapabilirsiniz.

Sorunsuz Geçiş İçin Dijital-Analog Bağlantı 

Bu özellik, dijital ve analog becerilere sahip iki yönlü telsizleri destekleyerek analogdan dijital becerilere sorunsuz geçişi garanti etmek için dijital ve analog kullanıcıların farklı işletim modlarında iletişim kurmasını sağlar.

GPS

GPS modülü, GPS veri aktarımını destekler ve acil durum komut merkezlerinin küçük mobil bir ağın konumunu gerçek zamanlı olarak izleyebilmesini sağlar. 

RD96X, Model numarası coğrafi olarak değişir (X = 0, 2, 5 veya 8). Ayrıntılar için, lütfen bölge satış temsilcilerimizle iletişime geçin.

 

Diğer Özellikler
Stok Kodu2031
MarkaHYTERA
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.