HYTERA RD985

Özellikler

 

Yineleyici Tanılama ve Kontrol (RDAC)

RD98X, yineleyicinin durumunu izlemek, tanılamak ve kontrol etmek için uzaktan (ağ bağlantı noktası ile İnternet bağlantısı) ve yerel tanılama (USB ile) PC uygulamalarını destekler ve dolayısıyla, bakım verimliliğini artırır. Hytera çoklu ana ağ bağlantılarını destekleyen RDAC sistemini geliştirerek, telsiz yöneticisinin birden fazla telsiz ağını izlemesine izin verir.

Çift Dilimli dijital ses akışı 

RD98X, arka bağlantı noktası aksesuar pimleri aracılığıyla ses dilimlerinden akışı destekler ve üçüncü tarafların beceri genişletmesine izin verir.

Analogdan Dijitale Otomatik Geçiş

RD98X Analog ve Dijital kanallarda otomatik geçişi destekler ve dijital geçiş sırasında Analog ve Dijital kullanıcıları arasında etkin frekans paylaşımına izin verir.

IP Çoklu Konum Bağlantısı

RD98XS, yineleyici IP bağlantı noktası bağlantısı ile özel bir telsiz ağı oluşturulmasını destekler ve dağınık konumlardaki veri ve ses iletişimlerini karşılamak üzere geniş bir kapsama alanı sağlar.

50 W yüksek güç

RD98X maksimum 50 W yineleme gücünü destekler. Dolayısıyla, daha az kurulum ekipmanıyla sistem kapsama alanını artırır.

16 kanal

RD98X farklı senaryolarda etkili telsiz ağı kontrolü sağlayan en fazla 16 kanalı destekler. Kanal değişimi RDAC PC araçları, yineleyicinin ön panelindeki kanal topuzu ve yineleyicinin arka bağlantı noktasındaki kanal yönlendirici ile gerçekleştirilebilir.

Analog/Dijital Çalışma Modu

RD98X Analog ve Dijital çalışma modlarını destekler.

Analog/Dijital uçtan uca bağlantı

RD98X, çapraz ses gönderimleri arasında bağlantı kurmak için farklı Analog ve Dijital çalışma modlarını destekleyerek Analog kullanıcılarının dijital kullanıcılarla karşılıklı olarak iletişim kurmasını sağlar. Bu, Analog kullanıcılarının dijital dünyaya sorunsuz geçişine izin verir.

Analog Yineleyici Kesme Özelliği

RD98X, etkinleştirildiğinde, yineleyicinin arka aksesuar pimi aracılığıyla yineleyicinin aktarım yolunu devre dışı bırakan yineleyici kesme özelliğini destekler.

Çok Tonlu Kod Çözme

RD98X Analog kanallarda en fazla 16 CDCSS/ CTCSS kod çözme işlemini destekleyerek çeşitli gruplardan gelen farklı Analog ses kullanıcılarının yinelenmesine izin verir.

Analog Tarama

RD98X Analog ses ve sinyal taramasını destekleyerek çeşitli gruplardan gelen farklı Analog ses kullanıcılarının yinelenmesine izin verir.

Yineleyici Erişim Yönetimi

RD98X izinsiz kullanıcıların telsiz ağına erişimini engellemek üzere daha iyi güvenlik sağlamak için telsiz kullanıcılarının yineleyici üzerinde erişim kontrolü sahibi olmasını destekler.

Analog/Dijital Telefonla Karşılıklı Bağlantı (DTMF sinyali aracılığıyla)

RD98X telsiz ve telefon kullanıcıları arasında tek yönlü sesli iletişimleri destekler. Bir telsiz kullanıcısının telefon çağrısı yapmasına veya bir telefon kullanıcısının telsiz kullanıcılarına Grup çağrısı veya Özel çağrı yapmasına izin verir. Bu özellik, Yineleyiciyi Kurumsal Ofis Telefon Sistemine (PBX) veya Ortak Anahtarlı Telefon Ağına (PSTN) bağlamak için Ticari Satışa Hazır (COTS) Analog Telefon Bağlantı kutularını ve Geleneksel Telefon Hizmeti (POTS) hattını kullanmaktadır.

Sürekli Dalga Tanımlama (CWID)

RD98X, yineleyici kimliğinin Mors kodu biçiminde Analog aktarımını destekler.

RD98X: Model numarası coğrafi olarak değişir (X = 0, 2, 5, 6, 8).

Diğer Özellikler
Stok Kodu2032
MarkaHYTERA
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.