HYTERA RD985S DİJİTAL / ANALOG ROLE

Özellikler

RD98XS analog ve DMR klasik modlarda çalışabilen 50 W, DMR ve analog ikili mod, yükseltilebilir bir yineleyicidir. Yalnızca yazılımla trank moduna veya eş zamanlı moda yükseltilebilir. Tek adımda yükseltme paketi, yalnızca bir donanım platformuyla analog klasik, MPT-1327, DMR klasik, DMR trank ve DMR eş zamanlı gibi farklı modlarda çalışmayı kolaylaştırır.

Klasik Özellikler

?Yineleyici Tanılama ve Kontrol (RDAC)

RD98XS, yineleyicinin durumunu izlemek, tanılamak ve kontrol etmek için Uzaktan (internete bağlanmak için IP bağlantı noktası ile) ve Yerel (USB ile) PC uygulamalarını destekler ve dolayısıyla, bakım verimliliğini artırır. Hytera çoklu ana ağ bağlantılarını destekleyen RDAC sistemini geliştirerek, telsiz yöneticisinin birden fazla telsiz ağını izlemesine izin verir.

?Analogdan Dijitale Otomatik geçiş

RD98XS Analog ve Dijital kanallarda otomatik geçişi destekler ve dijital geçiş sırasında Analog ve Dijital kullanıcıları arasında etkin frekans paylaşımına izin verir.

?Analog/Dijital Uçtan Uca Bağlantı

RD98XS, çapraz ses gönderimleri arasında bağlantı kurmak için farklı analog ve dijital çalışma modlarını destekleyerek analog kullanıcılarının dijital kullanıcılarla karşılıklı olarak iletişim kurmasını sağlar. Bu, analogdan dijital dünyaya sorunsuz geçişe izin verir.

?Çift Dilimli Dijital Ses Akışı

RD98XS, arka bağlantı noktası aksesuar pimleri aracılığıyla ses dilimlerinden akışı destekler ve üçüncü tarafların beceri genişletmesine izin verir.

?IP Çoklu Konum Bağlantısı

Birden fazla RD98XS yineleyici IP bağlantı noktası bağlantısı ile özel bir telsiz ağı oluşturabilir ve dağınık konumlardaki veri ve ses iletişimi gereksinimlerini karşılamak üzere geniş bir kapsama alanı sağlayabilir.

?Analog/Dijital Telefon Bağlantısı (DTMF sinyali aracılığıyla)

RD98XS, telsiz ve telefon kullanıcıları arasında tek yönlü sesli iletişimleri destekler. Bir telsiz kullanıcısının telefon çağrısı yapmasına veya bir telefon kullanıcısının telsiz kullanıcılarına Grup çağrısı veya Özel çağrı yapmasına izin verir.

?Analog Tarama

RD98XS Analog ses ve sinyal taramasını destekleyerek çeşitli gruplardan gelen farklı Analog ses kullanıcılarının yinelenmesine izin verir.

?Birden Fazla CTCSS/CDCSS Kod Çözme

RD98XS analog kanallarda en fazla 16 CDCSS/ CTCSS tipi kod çözme işlemini destekleyerek çeşitli gruplardan gelen farklı analog ses kullanıcılarının yinelenmesine izin verir.

DMR Trank Alıcı-Verici Cihazına Yükseltme

DMR Trunking Lite 2 operatörlü Baz İstsyonu: Güç Dağıtım Birimi, 2 Alıcı-Verici (RD98XS) ve Alıcı-Verici Güç Beslemesi, Anahtar, BS PSU, Baz İstasyonu Denetleyicisi, 2 Kanallı RF Sistemi dahil.

?Açık Standart

DMR Trunking Lite 2005'te ETSI tarafından tanımlanan DMR tier III standardına dayanır. Ayrılmış kontrol kanalının yardımıyla, DMR Trunking Lite çok yönlü işlevleri yerine getirebilir.

?Sorunsuz Geçiş

DMR Trunking Lite alıcı-verici analogdan dijitale sorunsuz geçişi destekler. Çoklu modlar devam eden yatırımlarınız için size farklı seçenekler sağlar.

?Entegre RF Sistemi

Entegre 2 operatörlü RF sistemi ayırıcı, birleştirici ve alıcı-verici için gereken alanı ve maliyeti önemli ölçüde azaltır.

?Merkezi Olmayan Yapı Tasarımı

Merkezi olmayan yapı yalnızca 5'ten az sayıda baz istasyonu için kullanılır. Özellikle küçük ölçekli ağlarda uygun maliyetli ve esnek ağ iletişimi sağlar.

DMR Eş Zamanlı Alıcı-Verici Cihazına Yükseltme

DMR Eş Zamanlı Tek Operatörlü Baz İstasyonu: Yerleşik Yönlendirici, Eşitlenmiş Genişletme Birimi, Alıcı-Verici (RD98XS) ve Güç Birimi ve Bölücü.

?Sorunsuz Dolaşım ve Devir Teslim

Eş zamanlı sistemde, telsiz farklı baz istasyonları arasında sorunsuz şekilde dolaşım ve devir teslim becerisine sahiptir. Mevcut iletişim devir teslim sırasında normal şekilde devam eder.

?Dinamik Seçim

Çakışan alanlardaki telsizler dinamik seçim aracılığıyla her zaman en iyi ses çerçevesini aldığı için, eş zamanlı sistem çakışan alanlarda iyi ses performansı sağlayabilir. Bir seçim merkezi olan MSO, Baz İstasyonlarından alınan her bir ses çerçevesini gerçek zamanlı olarak analiz etmek üzere kullanılır. En iyi ses çerçevesi ayıklanır ve telsizlere gönderilir.

?Analog/Dijital Uyumlu

Eş zamanlı baz istasyonu kanalları, analogdan dijital ağa sorunsuz geçişi sağlamak için analog ve dijital modlarda çalışmayı destekler. Dijital veya analog mod gelen sinyallere göre otomatik olarak seçilir.

?Akıllı Alt Ağlara Bölme ve Bağlama

Yönetim gereksinimlerine göre, DMR eş zamanlı sistemi Baz İstasyonlarına veya her bir Baz İstasyonundaki kanal birimi zaman dilimine göre farklı alt ağlara bölünebilir. Her bir alt ağ bağımsız bir eş zamanlı sistem olarak çalışabilir. Gereksinimlere uygun şekilde geçici olarak daha geniş bir alt ağ oluşturmak üzere farklı ağlar bağlanabilir.

Yükseltme Özellikleri

Yazılım veya donanım yükseltmesi ile esnek uygulama:

?Dijital klasik yineleyici

?DMR trank alıcı-verici

?DMR trank alıcı-verici

?Analog klasik yineleyici

?Analog eş zamanlı yineleyici

?MPT trank alıcı-verici

RD98XS: Model numarası coğrafi olarak değişir (X = 0, 2, 5, 6 veya 8).

Diğer Özellikler
Stok Kodu2033
MarkaHYTERA
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.