HYTERA X1e

Lütfen Teklif İsteyin
Aynı Gün Kargo

Özellikler

Gelişmiş şifreleme

AES şifreleme algoritması ve 256 basamaklı dinamik şifreleme anahtarları güvenli iletişim sağlar.

Hytera BT kulaklıkları destekler

Telsiz, Hytera BT aksesuarlarını destekler: EHW02, BT kulaklık; POA47, BT Halka PTT.

Açık USB arabirimi

Açık USB bağlantı noktası ikincil geliştirmeyi ve uygulama geliştirmesini kolaylaştırır.

GPS konumlandırma

Yerleşik GPS modülü GIS uygulamalarını destekler.

İkili Mod (analog ve dijital)

İkili modda (analog ve dijital) çalışma analogdan dijitale sorunsuz geçiş sağlar.

Çok yönlü sesli çağrılar

Çok yönlü sesli çağrılara bireysel çağrı, grup çağrısı ve tüm çağrılar dahildir.

Titreşim

Sesli çağrı ve mesaj alındığında titreşimle uyarı verilir.

Zengin sinyal sistemi

HDC1200, DTMF, 2 Ton ve 5 Ton dahil olmak üzere birden fazla gelişmiş analog sinyal sistemini destekler ve daha fazla genişletme kapasitesi sağlar.

Yükseltilebilir yazılım

Yükseltilebilir yazılım yeni bir telsiz almaya gerek olmadan yeni özellikleri etkinleştirir.

Esnek ağ iletişimi ve gönder sağlamak için Hytera akıllı gönderi sistemi ve Taşınabilir yineleyici ile çalışın

Özel polis, narkotik/kaçakçılıkla mücadele memurları, üst düzey korumalar, üst düzey yöneticiler vb. kritik görev kullanıcılarının görevleri başarmaları ve güvenliği sağlamaları için, yalnızca bir profesyonel terminal yeterli değildir. Bu durumda eksiksiz bir iletişim çözümü gereklidir.

Esnek ağ iletişimi ve gönder sağlamak için Hytera gönderi sistemi ve Taşınabilir yineleyici ile çalışın

Özel polis, narkotik/kaçakçılıkla mücadele memurları, üst düzey korumalar, üst düzey yöneticiler vb. kritik görev kullanıcılarının görevleri başarmaları ve güvenliği sağlamaları için, yalnızca bir profesyonel terminal yeterli değildir. Bu durumda eksiksiz bir iletişim çözümü gereklidir.

Hytera gönderi sistemi

ETSI DMR açık standardı ile uyumlu Hytera dijital platformu üzerinde geliştirilen dijital gönderi sistemi, profesyonel kullanıcıların etkili iletişim, yönetim ve gönderi işlemleri için tasarlanmıştır.

-Tüm sesli çağrı türleri

Hytera çeşitli gönderi faaliyeti ihtiyaçlarınızı karşılayan özel çağrı, grup çağrısı ve tüm çağrılar gibi tüm çağrı türlerini destekler. Her Hytera gönderi sistemi gönderici istemci konsolu en fazla 8 ses gönderi kanalına sinyal gönderebilir. Söz konusu gönderi kanalları aracılığıyla, Hytera gönderi sistemi tüm çağrı türlerini alabilir ve kullanıcı dostu ve kolay kullanımlı arabirimi ile tüm çağrı türlerini tetikleyebilir.

-Ses kaydı ve ses oynatma

Tüm gelen ve giden çağrılar Hytera gönderi sistemi sunucusuna kaydedilir. Buna tüm DMR sesli çağrıları ve PSTN karşılıklı bağlantı çağrıları dahildir. Kullanıcılar kaydedilen sesleri geri alabilir ve istedikleri zaman oynatabilir. Kaydedilen tüm sesler saate, arayan kimliğine veya aranan kimliğine göre kolayca aranabilir.

-Telsiz durdurma ve telsiz tekrar çalıştırma

Hytera gönderi sistemi bir telsiz birimi yasa dışı olarak kullanıldığında veya çalındığında telsiz birimini uzaktan durdurabilir. Durdurulan telsiz açılabilir ancak aktarım veya alım yapamaz. Hytera gönderi sistemi gerektiğinde durdurulan bir telsizi etkinleştirebilir.

-Gerçek zamanlı izleme 

Bu özellik Hytera gönderi sisteminin tüm telsiz birimlerinin konumunu gerçek zamanlı olarak izlemesine izin verir. Kullanıcıların konum rotasını harita üzerinde görüntüleme seçeneği bulunur. Gönderici, kritik görevlerde yakındaki personeli kontrol için gönderebilir ve bir devriyenin rotası duraksadığında yardımcı olabilir.

Esnek ağ iletişimi için taşınabilir yineleyici

Kapsama alanını genişletmek için taşınabilir yineleyiciyi alarak görevlerde esnek ağ iletişimi ve yüksek hareketlilik sağlayabilirsiniz. Bu, özellikle izleme, koruma ve mobil gönderi görevlerinde işe yarar.

 

Not: RD96X, MD78X, RD98X: Model numarası coğrafi olarak değişir (X = 0, 2, 5, 6 veya 8). 

Hytera gönderi sistemi ve taşınabilir yineyici ile ilgili daha fazla bilgi almak için, lütfen www.hytera.com sayfasını ziyaret edin veya yerel bayilerimizle ya da satış temsilcilerimizle iletişime geçin.

Diğer Özellikler
Stok Kodu2026
MarkaHYTERA
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.