SİZE UYGUN TELSİZ HANGİSİ?

CP Serisi

Dayanıklı ve kullanışlı tuşları, sağlam açma/kapama/ses ayar tuşlarıyla Görev Serisi Telsizler, güçlü bir yapıya sahiptir.
3 renkli LED, gürültülü çalışma ortamlarında telsizin Çalışma Durum Bilgilerini gösterir. Modeline bağlı olarak, 4, 16, 32, veya 64 iletişim kanalıyla "Görev Serisi" telsizlerini tüm ekiple beraber çalışırken, tek bir çalışma grubu ile veya karmaşık, hassas durumlarda tek birey ile haberleşmede kullanabilirsiniz.

"Röle-yakın konuşma" fonksiyonu kullanıcıların telsiz rölesinin çalışmadığı durumlarda veya kullanıcıların saha ötesinde çalıştığı durumlarda iletişimde kalmalarını sağlar. Bu fonksiyon özellikle röle ile ilgili sorun yaşandığında ve iletişimin çok gerekli olduğu durumlarda önemlidir.

´Monitör´ fonksiyonunu kullanarak diğer kullanıcıların rahatsız edilmesini engelleyebilirsiniz. Bu
fonksiyonla telsiz yayın yapmadan önce kanalı kontrol eder.

Motorola´nın ses bastırma teknolojisi X-PandTM, hemen hemen her türlü gürültülü ortamlarda dahi berrak, net ve güçlü ses kalitesi sağlar. Kullanıcıların telsizle yüksek sesle konuşmasının uygun olmadığı veya tehlikeli durumlarda "fısıltı" özelliği en sessiz mesajların bile açık ve anlaşılabilir bir şekilde alınmasını sağlar. Bataryadaki yeni emniyet kilidi sayesinde telsizin düşmesi durumunda bile batarya telsize bağlı kalır ve kullanıcının ekiple bağlantısı kesilmez.

Tüm telsizler standart kapasiteli NiMH batarya, güç kaynağı ünitesiyle beraber tek ünite masaüstü şarj cihazı, bel klipsi ve anten ile beraber sunulmaktadır.

SİZE UYGUN TELSİZ HANGİSİ?

Bazı Özellikler CP040 CP140 CP160 CP180
Kanal Sayısı 4 16 32 64
Programlanabilir Tuşlar 2 2 4 4
Hızlı Erişim Özellikleri 4 4 8 8
Opsiyonel Bord Kapasitesi * * * *
Telefon Çağrısı Yapma*     * *
Telefon Çağrısı Alma* * * * *
3 Renkli LED * * * *
Tuştakımı     Sınırlı *
Tuştakımı Kilidi     * *
Kontak Listesi     * *
Hızlı Çevirme       *
Arkadan Aydınlatmalı 8 Karakter Ekran     * *

 

CM Serisi

Dayanıklı ve kullanışlı Motorola Görev Serisi araç telsizleri, 4 ayrı modeli ile ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır.
Röle çevre-konuşma fonksiyonu, kullanıcıların kullanım alanı dışında olduklarında veya bölgelerindeki telsiz rölelerinin çalışmadığı zamanlarda bile bağlantıda kalmasını sağlar. Röle çevre-konuşma fonksiyonu özellikle elektrik sağlayıcılarının yeterli veya mevcut olmadığı ortamlarda önem kazanmaktadır.

Kullanıcılar kullanımı kolay menü ve açıkça etiketlenmiş, büyük butonlardan faydalanabilirler. Telsizler basit tek karakter ekrana veya 10 basit, anlaması kolay ikonlar ile sekiz karakter ekrana sahiptir.

Telsizlerdeki "acil durum" modu sayesinde tanımlanmış kişilere, gruplara veya merkeze yardım sinyali göndererek yardım ihtiyacı bildirilebilir. Organizasyonların işleyişlerini yansıtacak şekilde düzenlenmiş olması kullanıcılara tehlikeli yerlerde çalıştıkları zamanlarda daha fazla güven vermektedir.

"Yalnız işçi" özelliği sayesinde telsizler ayarlanarak belirli aralıklarla kullanıcıdan cevap istenebilmektedir. Eğer kullanıcıdan herhangi bir onay mesajı gelmezse telsiz acil çağrı moduna girer. Çalınan bir aracın telsizi ise anında sistem dışı bırakılabilmektedir.

Çok yönlü Görev Serisi telsizler, özellikle devamlı hareket halinde olan ve maliyetlerin önemli olduğu taksi ve kurye / dağıtım pazarı için uygundur. Montaj seçenekleri telsizin kullanılmadığı zamanlarda araçtan hızlı ve kolay sökülmesini sağlar. Tarım ve Çevre organizasyonlarında, yalnız işçiler cihazın güvenlik özelliği ile korunmaktadırlar ve bir düğmeye basarak dışardaki takım arkadaşlarından yardım veya bilgi alabilirler.

Yerel Hükümet operasyonları içinde, birebir çağrı fonksiyonu, amir ve takım üyesi arasında diğer meşgul takım elemanlarını rahatsız etmeden iletişim kurmayı sağlar.

Tüm telsizler mikrofon, montaj kiti ve güç kaynağı ile sunulmaktadır.


İsim Sinyalleşme Kanal Sayısı
CM 140 PL 8
CM 160 PL 64
CM 340 5 Ton 10
CM 360 5 Ton 100


ÇEVRESEL ÖZELLİKLER
Çalışma derecesi -20 + 55 deg C
Saklama derecesi -40 + 85 deg C
Termal Şok   -40 + 85 deg C
Nem %95 RH @ 50 deg C for 8Hr
Tozve Su IP 54
Araç Askeri Standartlar 810F
CE Direktif´ lerine uygun
RTTE Direktif 1999 / 5 / EC
Otomotiv Direktif 72/ 245 /EEC (95 / 54 / EC)
Uygulanabilir EN Standartalrı EN300086, EN301489, 01 / 05, EN60950, EN300113
ISO 9001 Standardı - Tasarım, geliştirme, üretim, kurma ve ürün hizmetinde uluslararası kalite sistemi güvencesi olan ISO 9001 ile uyumludur. 

25.5.2012

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.