Telsiz Fiyatları

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

%25
telsiz kiralama
8,00 USD + KDV
6,00 USD + KDV
%20
5,00 USD + KDV
4,00 USD + KDV
%14,3
HYT 2110 BATARYA
35,00 USD + KDV
30,00 USD + KDV
Hytera Communications Corporation Limited (Hytera), profesyonel kablosuz iletişim cihazlarını üreten ilk beş dünya lideri üreticilerden biridir. Hytera, yenilikçi ve profesyonel iki yönlü telsizler, kablosuz bağlantı noktası sistemleri ve hizmetlerini sunarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmıştır. Hytera, teknik başarılarının, AR-GE yeteneğinin ve tüm dünyadaki satış ağının avantajlarını kullanarak, müşterilerine başarılı katma değerli ürün ve hizmetler sunmayı ve böylece müşterilerinin uzun vadeli büyümesine destek olmayı hedeflemiştir. Hytera’nın merkezi, Shenzhen’de bulunmaktadır ve Çin’deki profesyonel iki yönlü telsiz ve kablosuz bağlantı noktası sistemleri konusunda faaliyet gösteren en büyük üretim üssü ve AR-GE departmanına sahiptir. Hytera’da üç laboratuar ve iki AR-GE merkezi (yüksek frekans laboratuarı, genel standart laboratuarı, çevresel test laboratuarı; kablosuz mühendislik AR-GE merkezi ve dijital bağlantı noktası sistemleri AR-GE merkezi) işletilmektedir.

İşletmesinde, %35’ten fazlası yüksek lisans ve doktora derecesine sahip olan 700’den fazla AR-GE mühendisi çalıştıran Hytera, profesyonel kablosuz iletişim konusunda 100’den fazla temel ve yenilikçi teknolojinin ve patentin sahibidir. Hytera, müşterilerine katma değer sağlamak için tüm ürünleri için bağımsız IPR almıştır. Ürünlerin çoğu Amerikan FCC, Avrupa CE sertifikaları ve Rusya, Kanada ve Güney Afrika vb gibi 70 ülke’de geçerli diğer sertifikalara sahiptir. Hytera Çin’deki TETRA teknolojisi üzerisinde usta olan tek üreticidir ve Çin profesyonel kablosuz iletişim alanında standartları belirleyen bir firmadır. Hytera, iştirakler, şube ve servis merkezleri şeklinde İngiltere, ABD, Rusya, Endonezya, Hindistan ve Hong Kong’ta daha etkin yerel yönetim sağlamak için dünya çapında satış ve servis ağı kurmuştur. Bu ağın avantajlarını kullanarak Hytera, tüm dünyada 80’den fazla ülke ve bölgede ürün satmaktadır.

 Hytera on yıl içinde Çin’de en fazla satış gelirini elde etmiştir ve Hytera’nın AR-GE, üretim ve satış yetenekleri Hytera’nın on yıllarca Çin’deki birinciliğini ve iki yönlü telsiz ve bağlantı noktaları konusundaki Çin pazarındaki % 60’In üzerindeki payını korumasını sağlayacaktır. Hytera, APCO, TETRA, DMR, dPMR üyesi ve BM’in yetkili tedarikçi üyesi olarak, profesyonel kablosuz iletişim alanında giderek artan önemli bir rol oynamaktadır. Hytera 2011 yılında Tetra konusunda etkin ve yüksek deneyime sahip Rhode & Schwarz firmasını bünyesine katarak Tetra altyapı ve TEDS konusunda gücüne güç katmıştır. Hytera Telsiz Fiyatları konusunda kalıcı, akılcı ve ekonomik çözümler sunabilen bir şirkettir.

 Hytera 2016 yılında kuruluşunun 23. yılını Dünya geneline yayılmış 600 iş ortağı ile birlikte kutlamanın gururunu yaşamaktadır. Hytera gelecekte de, müşterileri için değer ve başarı sağlama konusundaki çalışmalarına devam edecek ve dünyada oldukça tanınan bir marka oluşturacaktır. 

Hytera Telsizleri

♦ Hytera PD355 DMR Sayısal El Telsizi
♦ Hytera PD365 DMR Sayısal El Telsizi
♦ Hytera PD365LF DMR Sayısal Lisanssız El Telsizi
♦ Hytera PD375 DMR Sayısal El Telsizi
♦ Hytera PD405 DMR Sayısal El Telsizi
♦ Hytera PD415 DMR Devriye Tur Özellikli Sayısal El Telsizi
♦ Hytera PD505 DMR Sayısal El Telsizi
♦ Hytera PD565 DMR Sayısal El Telsizi
♦ Hytera PD605 DMR Sayısal El Telsizi
♦ Hytera PD665 DMR Sayısal El Telsizi
♦ Hytera PD685 DMR Sayısal El Telsizi
♦ Hytera PD705 DMR Sayısal El Telsizi
♦ Hytera PD785 DMR Sayısal El Telsizi
♦ Hytera PD715 ATEX DMR Sayısal El Telsizi
♦ Hytera PD795 ATEX DMR Sayısal El Telsizi
♦ Hytera X1e DMR Sayısal El Telsizi
♦ Hytera X1p DMR Sayısal El Telsizi
♦ Hytera MD785 DMR Sayısal Araç Telsizi
♦ Hytera MD655 DMR Sayısal Araç Telsizi
♦ Hytera RD625 DMR Sayısal Röle Cihazı
 ♦ Hytera RD965 DMR Sayısal Portatif Röle Cihazı
 ♦ Hytera RD985 DMR Sayısal Röle Cihazı
 ♦ Hytera RD985S DMR Sayısal Röle Cihazı
 ♦ Hytera PT580H Tetra Sayısal El Telsizi
♦ Hytera PT580H Plus Tetra Sayısal El Telsizi
♦ Hytera Z1p Tetra Sayısal El Telsizi
♦ Hytera MT680 Tetra Sayısal Araç Telsizi
♦ Hytera MT680 Plus Tetra Sayısal Araç Telsizi
♦ Hytera DIB500 Tetra Sayısal Baz İstasyonu
♦ Hytera DIB-R5 Tetra TEDS Sayısal Baz İstasyonu
Diğer Özellikler
Stok KoduHytera telsizler
MarkaHYT & Hytera
Stok DurumuLütfen Stok Bilgisi Sorunuz

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.