HYTERA PD785/785G (UL913)

Özellikler

Önemli Ayrıntılar

Patlamaya Karşı Dayanıklı, UL913 ve CSA Sertifikalı Güvenlik

Hytera PD78X/PD78XG kendinden güvenlikli telsiz ABD UL913 ve Kanada CSA standartlarının gerekliliklerine göre tasarlanmıştır. Telsiz, patlayıcı gazlar ve toz parçacıkları bulunan en tehlikeli ortamlarda güvenli şekilde çalışır.

 

Güvenilir Kalite

PD78X/PD78XG, MIL-STD-810 C/D/E/F/G ve IP67 standartlarıyla tam olarak uyumludur, zorlu ortamlarda bile üstün bir performans gösterir.

 

MPT ve DMR Trank Modları Desteği

Yükseltilebilir yazılım yeni bir telsiz almaya gerek olmadan yeni özellikleri etkinleştirir. Ayrıca, aynı donanımda uygulanan ilgili lisans sayesinde MPT ve DMR trank modlarına da geçilebilir.

 

Yüksek Ses Kalitesi ve Garanti İletişim

En yeni DMR teknolojisi kullanılan PD78X/PD78XG, çalışanlarınızın aşırı gürültülü ortamlarda konuşabilmesini ve berrak şekilde duyabilmesini sağlar.

 

Kolay Kullanım

Büyük PTT, ses düzeyi ve kanal topuzları ve programlanabilir düğmeleri sayesinde PD78X/PD78XG'yi eldiven takarken bile kullanmak kolaydır. Büyük ve renkli ekran ve parlak LED ile PD78X/PD78XG, durum bilgilerini gösterebilir.

 

Daha Fazla Li-İyon Pil kapasitesi, daha uzun kullanım süresi

2400 mAH ve UL913/CSA sertifikalı Li-İyon pille donatılan PD78X/PD78XG, 5-5-90 görev çevrimi kapsamında 18 saatlik bir vardiya ömrü sağlar. Şarj/deşarj çevrimleri azaltıldığı için pilin kullanım süresi daha uzun hale gelir.

 

 

Özellikler

 

Daha Yüksek Spektrum Verimliliği, Daha Fazla Kanal Kapasitesi

TDMA teknolojisinden faydalanan PD78X/PD78XG, kanal kapasitesini aynı spektrum kaynağında iki katına çıkarır. Bu özellik, spektrum kaynağındaki artan sıkıntının baskısını azaltmaya çok yardımcı olur.

 

İkili Mod (Analog + Dijital)

PD78X/PD78XG analog veya dijital modda çalışabilir. Analogdan dijitale sorunsuz geçiş sağlamak için yaygın analog sistemle uyumludur.

 

Çift Dilimli Sözde Trank

Bu özellik sayesinde, serbest bir dilim iletişim kurması gereken bir üyeye tahsis edilebilir. Böylece, frekans verimliliği artar ve acil durumlarda zamanında iletişim kurmanız sağlanır.

 

Güvenli İletişim

PD78X/PD78XG, dijital teknoloji temel şifrelemesinin yanı sıra, gelişmiş şifreleme becerileri (ör. 40,128, 256-bit şifreleme algoritması) ve Karıştırıcı özelliği (seçilebilir) sağlar.

 

Veri Hizmetleri

PD78X/PD78XG Özel, Grup metin mesajı gönderme veri becerilerini destekler. Ayrıca Uzaktan Ölçüm kontrolü ile üçüncü taraf API'si (GPS, Telsiz Kaydı Hizmetleri, Telsiz ve Çağrı Kontrolü, Uzaktan Ölçüm*, Veri Aktarımı*) üzerinden telsizi kontrol etmek için Üçüncü Tarafları desteklemektedir.

 

Çeşitli Analog Sinyal Türleri

PD78X/PD78XG çeşitli analog sinyal türlerini (HDC1200, DTMF, 2 Ton ve 5 Ton) ve susturma kontrolü türlerini (CTCSS/CDCSS) destekleyerek analog dünyasına daha fazla işlev genişletme kapasitesi sağlar.

 

Ek Hizmetler

PD78X/PD78XG Telsiz Kontrolü, Uzaktan İzleme, Çağrı Uyarısı, Telsizi Etkinleştirme ve Telsizi Devre Dışı Bırakma ek hizmetlerini destekler.

 

Gelişmiş Güvenlik

Hytera PD78X/PD78XG'nin özel bir acil durum düğmesi vardır. Kaza durumunda, düğmeye bir kez basılması bir alarmı tetikler ve önceden programlanan bir çalışma arkadaşına veya gruba bir sesli çağrı başlatır. Ayrıca, yerleşik İnsan Yardımı, GPS ve Yalnız Çalışan işlevleri de bu dijital taşınabilir telsizde kullanılabilir.

 

Çok Yönlü Hizmetler

Klasik iletişim hizmetlerine ek olarak, PD78X/PD78XG birçok veri hizmetine ve Metin Mesajı, Tarama, Acil Durum, İnsan Yardımı (isteğe bağlı), Otomatik Kayıt, Yüksek Hızlı Veri Aktarımı ve Yalnız Çalışan gibi seçilebilir işlevlere sahiptir.

Bu belgede anlatılan PD78X/PD78XG kendinden güvenliklidir ve klasik telsiz türlerinden farklıdır.

PD78X/78XG, Model numarası coğrafi olarak değişir (X = 0, 2, 5, 6 veya 8). Ayrıntılar için, lütfen bölge satış temsilcilerimizle iletişime geçin.

Diğer Özellikler
Stok Kodu2020
MarkaHYTERA
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.